Rezygnacja ze statusu OPP.

dodano: 08.01.2024

Decyzją Fundatora i Rady Kuratorów Fundacji „Ludziom Morza” wprowadziliśmy kilka zmian, które mają na celu dostosowanie naszych działań do aktualnych potrzeb i wyzwań. Jedną z takich zmian jest rezygnacja Fundacji ze statusu organizacji pożytku publicznego, co nastąpiło z dniem 15 grudnia 2023 roku.

W związku z powyższym, w tym roku prosimy, aby nie przekazywali Państwo 1,5% swojego podatku na rzecz naszej Fundacji.

Jednocześnie, w imieniu swoim oraz podopiecznych Fundacji, bardzo dziękujemy Państwu za okazaną dotychczas pomoc, Wasze zaangażowanie miało ogromne znaczenie dla naszej działalności.

Bardzo liczymy na Państwa dalsze wsparcie w nowej formule naszej działalności, o której poinformujemy w najbliższym czasie.